Προεδρικό Μέγαρο, Λευκωσία, Κύπρος
Ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας κ. Νίκος Αναστασιάδης δέχεται αντιπροσωπεία της Παγκύπριας Συνομοσπονδίας Ομοσπονδιών Συνδέσμων Γονέων Σχολείων Δημοτικής Εκπαίδευσης.
//
Presidential Palace, Lefkosia, Cyprus
The President of the Republic, Mr Nicos Anastasiades, receives a delegation of the Pancyprian Confederation of Primary Education Parents’ Associations.
Για το Υπόμνημα με τις θέσεις της Συνομοσπονδίας πατήστε εδώ
Για το Υπόμνημα με τις θέσεις της Συνομοσπονδίας που αφορά την Ειδική Εκπαίδευση πατήστε εδώ
Για το Υπόμνημα με τις θέσεις της Συνομοσπονδίας για την Εκπαιδευτική Μεταρρύθμιση πατήστε εδώ
Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για βελτίωση της χρηστικότητας της. Χρησιμοποιώντας την ιστοσελίδα μας δίνεται τη συγκαταθεση σας για την εγκατάσταση των cookies στον υπολογιστή σας με βάση την νομοθεσία περί cookies.